NOR CURIER 930X122

gic nosag metal

FABRICĂ DIN ARGEȘ ANGAJEAZĂ. CE OFERĂ GRATUIT

Firmă din Argeș angajează. Gic Nosag Metal (din comuna Bradu, strada Drum 23, nr. 11), companie cu peste 600 de salariați, specializată în producția de subansamble auto din metal obținute prin procese de ambutisare, sudură și vopsire în câmp electrostatic, angajează. Gic Nosag Metal angajează inginer.

Citiți și: Argeș. Firmă mare angajează! Salariu bun, tichete, prime și alte bonusuri

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul la numărul de fax 0248/607.618 sau la adresa de e-mail resurse.umane@gic.ro ori la sediul societății (din comuna Bradu, strada Drum 23, nr. 11). Relații, la numărul de telefon 0248/607.600 (interior 146).

Descrierea postului

Citiți și: COMPANIE DE LÂNGĂ PITEȘTI ANGAJEAZĂ. TICHETE DE MASĂ, PRIME, TRANSPORT GRATUIT

-Îmbunătățirea performanțelor proceselor prin implementarea principiilor de Lean Manufacturing în organizație;

-Planificarea şi urmărirea proiectelor în care este angajat;

-Urmărirea stadiului de realizare a proiectelor de îmbunătățire continuă.

Cerințe

-Absolvent de studii superioare tehnice – Inginerie Mecanică;

-Cunoaștere de reguli de cotare ISO;

-Bună cunoaștere a limbii engleze-avansat (comunicare + scris);

-Cunoștințele de limba franceză constituie un avantaj;

-Capacitate de analiză, sinteză și decizie;

-Bune abilități de relaționare și adaptare;

-Bune cunoștințe de operare MS Office (Word, Excel, Power Point);

-Cunoștințe Lean Manufacturing (OEE, SMED, 5S);

-Capacitate de pilotare de plan de acțiuni rezultate în urma analizelor de îmbunătățire continuă.

Ofertă (bonusuri, beneficii)

-Mediu de lucru motivant;

-Oportunități de dezvoltare profesională;

-Pachet salarial atractiv;

-Transport gratuit.

[555x222px]KV_WinterSale_epitesti

Comentarii

Comentariiile care conțin cuvinte injurioase/jignitoare și/sau acuzații, nu vor fi publicate pe site. Mai mult decât atât, cei care încalcă aceste reguli minime, vor fi blocați pe site și nu vor mai putea accesa publicația online ePitești.ro. Vă mulțumim pentru înțelegere!

570 X 90 POSADA 3