930 x122 grota rece

cs mioveni

fotbal-player

AU PUS TĂLPI MIOVENIULUI! DEGEABA!

În urmă cu puțin timp s-au încheiat partidele etapei a IX-a din play-out-ul Ligii a II-a la fotbal.

Citiți și: Exclusiv. Imagini tulburătoare! Fotbalist piteștean, găsit pe jos într-o stare șocantă!

CS Mioveni a câștigat cu 1-0 (1-0) în deplasare la FC Bihor. Argeșenii au marcat unicul gol al meciului în minutul 6. Reușita i-a aparținut lui Ov. Stan. În minutul 87 Lazăr, de la orădeni, a fost eliminat de pe teren, primind roșu direct pentru o intrare dură, cu talpa, la Mazilu.

În următoarea etapă a play-out-ului CS Mioveni va juca pe teren propriu cu „bătrâna doamnă”, UTA Arad. Jocul se va disputa sâmbăta viitoare, 7 iunie, cu începere de la ora 11.

Citiți și: Eveniment mult așteptat la Pitești Arena

[555x222px]KV_WinterSale_epitesti