New Profesional Consult 930 x 122

cs dacia mioveni 2012

FELICITĂRI! TENISMENII DIN MIOVENI, PE PODIUM

Tenismenii din Mioveni, pe podium. Vitrina cu trofee a secţiei de tenis de câmp de la CS Dacia Mioveni 2012 a devenit mai bogată.

Citiți și: Icoană miraculoasă, „tămăduitoare de cancer și boli grele”, ajunge azi în Argeș

Participanți recent la diverse competiții organizate de Federația Română de profil, sportivii din Mioveni au obținut rezultate foarte bune.

Astfel, Flavia Ogrezeanu (8 ani) – foto – a obținut primul loc și medalia de aur la Cupa Nitech (București).

Citiți și: Exclusiv! Fetița care a căzut iar de la etaj, „e mai critic decât data trecută/Mama țipa foarte tare!”

De asemenea, Matei Seciu (12 ani) și Mihai Ciungu (16 ani) au obținut locul al doilea, iar Damian Dobre (12 ani), locul al treilea la Cupa Micii Ași (Curtea de Argeș).

555 X 222 CAPRA