New Profesional Consult 930 x 122

chindia

UN MECI ÎNTR-O REPRIZĂ

SCM Argeșul Pitești a disputat aseară un nou meci în play-off-ul seriei a șasea din Liga a III-a la fotbal.

Citiți și: Exclusiv. Imagini tulburătoare! Fotbalist piteștean, găsit pe jos într-o stare șocantă!

Piteștenii au jucat în deplasare cu târgoviștenii de la Chindia, care ocupă primul loc în clasament. Gazdele au câștigat, dar nu ușor. Partida a fost una extrem de disputată și cu multe goluri marcate. Chindia s-a impus cu 3-2, toate golurile fiind înscrise în prima repriză. Pentru gazde au punctat Pătru (minutul 9), Honciu (minutul 27) și Văduva (minutul 34), în timp ce reușitele lui SCM au purtat semnătura lui Dulcea (minutul 18) și Miulescu (minutul 23).

Atletic Bradu a câștigat cu 3-0 la masa verde în fața lui FCM Câmpina, echipă care s-a retras din competiție înainte de începerea play-off-ului. (Foto: sportularadean.ro)

Citiți și: Eveniment mult așteptat la Pitești Arena