NOR CURIER 930X122

bradu

O firmă importantă angajează

LOC DE MUNCĂ! O COMPANIE DIN ARGEȘ ANGAJEAZĂ

Loc de muncă! O companie din Argeș angajează. Gic Nosag Metal (din comuna Bradu, strada Drum 23, nr. 11), companie cu peste 600 de salariați, specializată în producția de subansamble auto din metal obținute prin procese de ambutisare, sudură și vopsire în câmp electrostatic, angajează. Gic Nosag Metal angajează inginer automatist.

Citiți și: Argeș. Ce se întâmplă cu o șosea majoră care străbate șase localități!

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul la numărul de fax 0248/280.167 sau la adresa de e-mail resurse.umane@gic.ro ori la sediul societății. Relații, la numărul de telefon 0248/28.22.00 (interior 164) sau 0372.487.164.

DESCRIEREA POSTULUI

Citiți și: Argeș. Accident în această seară! Două mașini s-au lovit

-asigură funcționarea sistemelor de automatizare în parametrii tehnici stabiliți

-asigură activități de mentenanță a sistemelor de automatizare

-propune soluții de îmbunătățire a proceselor

-participă la realizarea lucrărilor de investiții și reparații pe domeniul electric – automatizări, la termenele și standardele de calitate stabilite.

CERINȚE
-studii superioare de specialitate: Automatică și Calculatoare/Electronică

-buna cunoaștere a limbii engleze/franceze

-capacitate de analiză, sinteză și de decizie

-bune abilități de relaționare și adaptare.

BENEFICII

-mediu de lucru motivant

-oportunități de dezvoltare profesională

-pachet salarial atractiv

-transport gratuit.

Eco moto 555×222

Comentarii

Comentariiile care conțin cuvinte injurioase/jignitoare și/sau acuzații, nu vor fi publicate pe site. Mai mult decât atât, cei care încalcă aceste reguli minime, vor fi blocați pe site și nu vor mai putea accesa publicația online ePitești.ro. Vă mulțumim pentru înțelegere!

EcoMoto 570×90