263 X 587 CUMPANA 1

VANDALISM ÎNTR-O COMUNĂ ARGEȘEANĂ

Vandalism într-o comună argeșeană. Mai multe stații de călători din comuna argeșeană Bârla au fost vandalizate.

Imagini care dovedesc acest lucru au fost postate pe pagina de socializare a Primăriei Bârla, administrația publică atrăgând un semnal de alarmă asupra acestor situații.

930X122 MAIA
555*222 supernova

„Sunt lucruri greu de înțeles pentru un om educat, pentru un om cu cei șapte ani de acasă.

Stațiile de călători amenajate sunt spații de așteptare foarte utile pentru călători, ele sunt prima carte de vizită a localității, fiind primul loc în care coboară/urca aceștia.

Rușine celor care se fac vinovați de transformarea lor în wc-uri publice și celor care vandalizează aceste spații!”, este mesajul transmis de conducerea administrației locale din Bârla.

[570x90px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti
imm 263×587