Argeș. Șoc și groază: Microbuz distrus în coliziunea cu un pod! Victime multiple!
Conform Inspectoratului pentru Situații de Urgență Argeș, un microbuz a părăsit partea carosabilă și a intrat într-un cap de pod.
La fața locului s-au deplasat mai multe echipe de salvare, iar paramedicii SMURD și SAJ au identificat două victime.

Paramedicii SMURD au acordat primul ajutor calificat și au transportat ulterior la spital o persoană de sex feminin în vârstă de 44 de ani care s-a rănit la membrele inferioare și în zona feței.
Argeș. Șoc și groază: Microbuz distrus în coliziunea cu un pod! Victime multiple!
Au fost asigurate și măsurile specifice de prevenire ale incendiilor până la îndepărtarea oricărui pericol, transmite ISU Argeș.
Foto: ISU Argeș









![[270x300px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/270x300pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)

