După cum v-am informat, piteşteanca Diana Ştefănescu a luat parte în calitate de jurat la cea de-a III-a ediţie a festivalului naţional de muzică pop pentru copii şi adolescenţi ,,Sfinxul de aur’’, care s-a desfășurat în Bușteni.
Cu ocazia Galei Laureaţilor Diana a oferit publicului un moment artistic deosebit: pentru prima dată în cariera ei a cântat în duet împreună cu un artist consacrat, respectiv Adrian Romcescu.
Astăzi revenim cu filmul duetului.
Tot despre Diana Ștefănescu, aici: http://epitesti.ro/caleidoscop/muzica/pitesteanca-diana-stefanescu-a-cantat-in-duet-cu-adrian-romcescu/. (Foto: Facebook)







