263×587 MAIA

AVANSĂRI ÎN GRAD LA JANDARMERIA ARGEȘ

La sediul din Pitești al Inspectoratului de Jandarmi Judeţean Argeş s-a desfăşurat astăzi ceremonialul militar organizat cu ocazia înaintării în gradul următor, la termen, a ofiţerilor şi a subofiţerilor din cadrul instituţiei.

Prin ordinul ministrului Afacerilor Interne au fost avansaţi în gradul de locotenent-colonel 3 ofiţeri, alți 3 în gradul de maior și 2 ofițeri în gradul de locotenent.

930×122 LA COCOS
New Profesional Consult-555×222

În gradul de locotenent-colonel:

-Maior Bogdan Ștefan

-Maior Mirela Alexandrina Stan

-Maior Elena Oana Cătălina

În gradul de maior:

-Căpitan Aurel Teodor Graure

930 x122 grota rece
fngcimm BANNER_IULIE 555×222

-Căpitan Alexandru Liviu Radu

-Căpitan Florentin Denis Vlăsceanu

 

În gradul de locotenent:

-Sublocotenent Cosmin Ion Giurca

-Sublocotenent Andrei Robert Ilie.

New Profesional Consult 930 x 122
Eurial 555 x222

De asemenea, prin ordinul inspectorului-şef al Inspectoratului de Jandarmi Judeţean Argeş, au fost înaintaţi în gradul următor 36 de subofiţeri şi un maistru militar.

fngcimm BANNER 570×90
263×587-2 Grota Rece