263 x 587 eurial

AZI NOAPTE A VENIT „NEBULOASA” PESTE ŢÂNŢARII DIN PITEŞTI. NICI DIMINEAŢA NU LE-A PRIIT

Primăria Piteşti a anunţat finalizarea unei noi etape de dezinsecţie în municipiu. „În această noapte și apoi, în cursul dimineții, s-a derulat o nouă etapă a acțiunii de dezinsecție, desfășurată atât cu mijloace mecanizate, pe timpul nopții, cât și pedestru, la primele ore ale dimineții. Acțiunea va fi repetată, conform recomandărilor primite de la specialiștii în domeniu.”, a transmis municipalitatea.

570x90px https://hevy.ro/
263 x 587 eurial