263×587-2 Grota Rece

Argeș: Doi tineri au fost la un pas de moarte azi-noapte

Argeș: Doi tineri au intrat cu scuterul într-un cap de pod.

Azi noapte pe DN73 Pitești – Câmpulung, în zona localității Micești (Argeș), a avut loc un eveniment rutier care ar fi putut avea urmări grave.

Eurial 930 x 122 eurial
555×222  MAIA

Doi tineri se deplasau pe un scuter pe șosea, unul de 17 ani, celălalt de 26 de ani. Unul dintre tineri care conducea mopedul, a pierdut controlul ghidonului și a intrat într-un cap de pod.

Aceștia au suferit răni la cap și picioare, dar, din fericire, au scăpat doar cu atât! Au intervenit medicii de la Smurd pentru acordarea primului ajutor.

 

fngcimm BANNER 570×90
New Profesional Consult 263×587