Argeș: Doi tineri au intrat cu scuterul într-un cap de pod.
Azi noapte pe DN73 Pitești – Câmpulung, în zona localității Micești (Argeș), a avut loc un eveniment rutier care ar fi putut avea urmări grave.
Doi tineri se deplasau pe un scuter pe șosea, unul de 17 ani, celălalt de 26 de ani. Unul dintre tineri care conducea mopedul, a pierdut controlul ghidonului și a intrat într-un cap de pod.

Aceștia au suferit răni la cap și picioare, dar, din fericire, au scăpat doar cu atât! Au intervenit medicii de la Smurd pentru acordarea primului ajutor.
![[236x587px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/263x587pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)




