263 X 587 CUMPANA 1

Argeș: Doi tineri au fost la un pas de moarte azi-noapte

Argeș: Doi tineri au intrat cu scuterul într-un cap de pod.

Azi noapte pe DN73 Pitești – Câmpulung, în zona localității Micești (Argeș), a avut loc un eveniment rutier care ar fi putut avea urmări grave.

IMM 930×122
555×222 LA COCOS

Doi tineri se deplasau pe un scuter pe șosea, unul de 17 ani, celălalt de 26 de ani. Unul dintre tineri care conducea mopedul, a pierdut controlul ghidonului și a intrat într-un cap de pod.

Aceștia au suferit răni la cap și picioare, dar, din fericire, au scăpat doar cu atât! Au intervenit medicii de la Smurd pentru acordarea primului ajutor.

 

[570x90px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti
263×587 MAIA