Argeș. Șofer rupt de beat a dat peste o femeie, pe trecere, exact în fața Poliției
S-a întâmplat în această seară, în localitatea Bascov, în fața sediului Poliției, pe trecerea de pietoni.
Șoferul unui autoturism Skoda a lovit o femeie pe trecerea de pietoni.
Imaginile surprinse de camerele din zona, nu au nevoie de prea multe comentarii.
Atenție, imagini care vă pot afecta emoțional, nerecomandate minorilor!
Priviți:
Din primele informații, șoferul mașinii, ar fi băut bine înainte de a se urca la volan. Acesta ar fi avut o alcoolemie de 1.29mg/l alcool pur în aerul expirat.
Din fericire femeia nu a fost lovită grav, dar a fost transportată la spital pentru investigații amănunțite.










![[270x300px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/270x300pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)


