Încă o familie și-a pierdut copilul! Fetiță de 9 ani, lovită de un camion
Tragedie în județul Vrancea! O fetiță de 9 ani a murit după ce a fost lovită de un camion, în timp ce se afla pe bicicletă, notează Antena 3 CNN.
Accidentul s-a produs joi, 15 iunie, pe raza localității Țifești.
Fetița se afla pe bicicletă când a fost pur și simplu strivită de un camion.
Potrivit sursei citate, în momentul în care a fost efectuat apelul la 112, copilul era inconștient.
Încă o familie și-a pierdut copilul!
Medicii ajunși la fața locului au efectuat manevrele de resuscitare, însă, fără niciun rezultat. Rănile suferite de copilă în urma accidentului erau incompatibile cu viața. Personalul medicala declarat decesul.
În acest caz, polițiștii din Vrancea au deschis un dosar penal pentru ucidere din culpă.
Sursă foto: Observator









![[270x300px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/270x300pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)


