Argeș. Accident cu 2 mașini! Trei persoane, monitorizate
Pompierii de la Secția Costești și Punctul de Lucru Stolnici au intervenit la un accident rutier produs între două autoturisme în comuna Lunca Corbului, sat Pădureți.
S-au asigurat măsurile specifice.

Paramedicii SMURD au monitorizat trei persoane.
Acestea prezentau atac de panică.
Foto: ISU Argeș





![[236x587px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/263x587pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)





