[236x587px]TârgDeJucării_epitesti

Șocant! O tânără mamă s-a sinucis la câteva zile după ce a născut. Renunțase la copil

Șocant! O tânără mamă s-a sinucis la câteva zile după ce a născut. Renunțase la copil

O femeie de 34 de ani care născuse pe 31 octombrie a murit după ce s-ar fi aruncat de la etajul 3 al Spitalului Medgidia.

New Profesional Consult 930 x 122
New Profesional Consult-555×222

Nenorocirea a avut loc joi, 2 noiembrie.

Femeia era la prima naștere. Ar fi semnat, chiar înainte de tragicul eveniment, un protocol prin care anunța că renunță la copil.

Reprezentanții spitalului spun, conform antena3cnn, că nu ar fi observat nimic ciudat la tânără.

Însă, când mama femeii a venit în vizită, nu a găsit-o în rezervă pe tânăra mamă.

Șocant! O tânără mamă s-a sinucis la câteva zile după ce a născut. Renunțase la copil

A anunțat cadrele medicale și așa și-au dat seama că se aruncase de la etaj. Manevrele de resuscitare nu au dat rezultat, așa că femeia a fost declarată decedată.

Foto: Descriptiv

Eurial 930 x 122 eurial
Eurial 555 x222
fngcimm BANNER 570×90
New Profesional Consult 263×587