Un bărbat în vârstă de 65 de ani, din Albota, a fost găsit fără viață în propria locuință.
Potrivit surselor noastre, fiica bărbatului ar fi fost cea care a alertat autoritățile printr-un apel la 112, după ce l-a găsit fără viață în locuința în care acesta trăia singur.
La fața locului au intervenit polițiștii și echipaje medicale, care au constatat decesul.
Potrivit primelor informații, bărbatul ar fi murit de mai mult timp, iar oamenii legii au demarat cercetări pentru a stabili împrejurările în care s-a produs decesul.
Argeș: Descoperire șocantă! Cum și-a găsit tatăl
Surse ePitești spun că nu ar fi fost identificate urme de violență pe corpul victimei.
În acest caz, urmează cel mai probabil deschiderea unui dosar penal, pentru stabilirea exactă a împrejurărilor în care s-a produs decesul.
De asemenea, urmează să fie efectuată necropsia, care va stabili cauza exactă a morții.
Cercetările sunt în desfășurare.
Foto: Descriptiv


![[930x122px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/930x122pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)








