imm 263×587

Dana Anton a murit! Era manager la Farmaciile Dr Max din Pitești!

Dana Anton a murit! Era manager la Farmaciile Dr Max din Pitești!

Cu profundă tristețe anunțăm trecerea în neființă a Danei Anton, o persoană iubită și apreciată de toți cei care au cunoscut-o.

930×122 LA COCOS
555*222 supernova

Din păcate, azi dimineață, după ce a suferit un accident vascular cerebral și câteva zile în comă, s-a stins din viață, la vârsta de 57 de ani.

Dana a fost farmacistă în Pitești, dedicându-și viața profesiei și pacienților săi.

A lucrat mulți ani la farmacia Dr. Max, unde pasiunea și devotamentul au adus-o în poziția de manager, fiind considerată de mulți cel mai bun lider al farmaciilor Dr. Max din Pitești.

Dana Anton a fost un om cu suflet mare, simplu și modest, care și-a pus mereu energia și bunătatea în slujba celor din jur.

Cei care doresc să-și ia rămas bun de la Dana Anton o pot face la capela Bisericii Sfântul Andrei din Trivale, la intrarea în cartier, pe stânga.

Comunitatea din Pitești își pierde astăzi un om dedicat, iar amintirea ei va rămâne vie în inimile tuturor celor care au cunoscut-o.

Odihnească-se în pace, Dana Anton!

New Profesional Consult 930 x 122
Eurial 555 x222

Dana Anton a murit! Era manager la Farmaciile Dr Max din Pitești!

fngcimm BANNER 570×90
263×587-2 Grota Rece