263×587.jpg La COCOS

Doliu în Poliție! A murit inspectorul-șef Aurelian Zaheu

Doliu în Poliție! A murit inspectorul-șef Aurelian Zaheu

Fostul inspector-șef al Inspectoratului de Poliție Județean Constanța, Aurelian Zaheu, s-a stins din viață, vestea provocând un val de reacții și mesaje de condoleanțe în rândul colegilor și al celor care l-au cunoscut.

IMM 930×122
555*222 supernova

Poliția Română, în doliu

Este doliu în structurile Poliției Române după moartea lui Aurelian Zaheu, fost inspector-șef al IPJ Constanța. Anunțul dispariției sale a întristat foști colegi, apropiați și reprezentanți ai instituțiilor cu care acesta a colaborat de-a lungul carierei.

Aurelian Zaheu a avut o activitate îndelungată în sistemul de ordine publică, fiind cunoscut drept unul dintre oamenii care au ocupat funcții importante în cadrul poliției constănțene.

De-a lungul anilor, acesta a coordonat activitatea Inspectoratului de Poliție Județean Constanța, perioadă în care a gestionat numeroase provocări specifice unuia dintre cele mai complexe județe din țară.

Mesaje de regret după anunțul decesului

Moartea fostului inspector-șef a generat reacții emoționante în mediul public și în rândul colegilor din sistem. Cei care l-au cunoscut au transmis mesaje de condoleanțe familiei și au vorbit despre profesionalismul și experiența sa în domeniul aplicării legii.

Dispariția lui Aurelian Zaheu lasă un gol în comunitatea profesională a polițiștilor, fiind considerat de mulți un om dedicat meseriei și instituției pe care a reprezentat-o.

Doliu în Poliție! A murit inspectorul-șef Aurelian Zaheu

Foto: descriptiv

930×122 LA COCOS
Posada Curtea de Arges 555×222
New Profesional Consult 570×90
263 x 587 eurial