Accident cu două mașini în Argeș! Un autoturism a intrat într-un gard!
Accident în comuna Bălilești, în această după amiază!
Potrivit Inspectoratului pentru Situații de Urgență Argeș, două mașini s-au lovit, iar una a intrat într-un gard.
Forțele de intervenție ajunse la locul solicitării nu au identificat victime, pompierii asigurând măsuri specifice de prevenire a incendiilor.
Sursă foto: ISU Argeș











