Accident grav! Un motociclist a ajuns la spital după ce o șoferiță i-a tăiat „fața”
Un accident rutier a avut loc astăzi, în Costești.
Un motociclist de 26 de ani a fost rănit. A fost dus inițial la unitatea medicală din localitate.
Ulterior a fost transferat la Pitești.
La Spitalul Județean de Urgență Argeș a fost dus pentru investigații medicale.
A ajuns acolo „conștient, cu traumatism cranio-cerebral, escoriații pe față și membre.
Accident grav! Un motociclist a ajuns la spital după ce o șoferiță i-a tăiat „fața”
Posibil fracturi craniene.”, transmite Mihai Dragomirescu, purtător de cuvânt al Serviciului de Ambulanță.

Din câte se pare, evenimentul rutier ar fi avut loc din cauza neacordării de prioritate.
O șoferiță ar fi ieșit în fața motociclistului.
Iar acesta ar fi intrat frontal în mașina condusă de femeie.
Autoritățile vor stabili însă cu exactitate cum a avut loc evenimentul rutier.
Foto: Descriptiv





![[570x90px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/570x90pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)




