Medici-șefi de la Spitalul Județean, validați în funcții.
Consiliul Judeţean Argeş urmează să valideze rezultatele concursurilor organizate pentru ocuparea a două funcții de șef de secție la Spitalul Judeţean de Urgenţă din Piteşti.
În ambele cazuri, concursurile au fost câștigate de medicii care ocupau și până acum aceste posturi: Simona Manuela Romete Barabancia pentru funcția de medic-şef al Secţiei de Chirurgie Plastică şi Microchirurgie Reconstructivă și Liliana Mărtoiu pentru funcția de medic-șef al Secţiei de Pneumologie.
Validarea rezultatelor va fi făcută în ședința ordinară în plen de joi, 25 iulie 2019, a Consiliului Județean Argeș.






![[270x300px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/270x300pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)




