930 x122 grota rece

Dolo Trans Olimp

Angajare ,,fulger” la DTO! Echipă de elită, beneficii uriașe

Citiți și: Noul dealer Opel din Pitești, în drumul tău!

Firma de transport de renume, DOLO TRANS OLIMP, angajează INSPECTOR DAUNE experimentat.

Dacă ești pasionat și îți dorești să faci parte dintr-o echipă profesionistă, aplică acum și contribuie întregirea unei echipe de succes!

Cerințele postului

– Experiență: Experiență într-un post cu responsabilități similare – Asigurări / Auto / Instrumentare Dosare Daună.

– Studii: Studii medii completate de cursuri de pregătire profesională specifice postului.

– Legislație: Cunoașterea legislației în domeniu.

– PC: Cunoștințe operare PC – Microsoft Office.

– Program specializat: Cunoașterea programului de transport WindSoft – (constituie avantaj).

– Limbi străine: Engleză / Franceză / Germană – (constituie avantaj).

– Orientare: Orientare către client, eficiență.

Descrierea postului

Inspectorul de daune va gestiona dosarele de daună pentru vehiculele din flota societății, de la momentul constatării/reconstatării și evaluării daunelor, până la transmiterea dosarului spre aprobare, respectând normele, procedurile, deciziile interne și legislația în domeniu.

Beneficiile oferite

– Mediu de lucru plăcut: Alătură-te unei echipe profesioniste și prietenoase.

– Pachet salarial atractiv: Beneficiază de un salariu competitiv și de condiții de muncă avantajoase.

Cum să aplici

Dacă îndeplinești cerințele și ești interesat de această oportunitate, trimite CV-ul tău pe adresa de email: cariera@dto.ro.

Nu rata șansa de a face parte dintr-o firmă de top în domeniul transporturilor!

Aplică acum și descoperă noi oportunități de carieră într-un mediu dinamic și profesionist.

Foto principal: dto.ro

Kaia 555×222
Pizza Sapori Italia 570 90