Argeș. Traficanți de droguri, trimiși la pușcărie!
Ieri, polițiștii argeșeni au pus în aplicare trei mandate de executare a pedepsei închisorii emise de Tribunalul Argeș, după cum urmează:
– un mandat emis pe numele unui bărbat de 34 de ani, din Pitești, condamnat la pedeapsa închisorii pentru patru ani și o lună, ca urmare a săvârșirii infracțiunii de trafic de droguri de mare risc în formă continuată.
– un mandat emis pe numele unui bărbat de 31 de ani, din Curtea de Argeș, condamnat la pedeapsa închisorii pentru opt ani, ca urmare a săvârșirii infracțiunii de trafic internațional și intern de droguri de mare risc în formă continuată.
– un mandat emis pe numele unui bărbat de 26 de ani, din orașul Ștefănești, condamnat la pedeapsa închisorii pentru patru ani, trei luni și 20 de zile, ca urmare a săvârșirii infracțiunilor de trafic de droguri de mare risc în formă continuată și deținere de droguri de risc.
Cei trei au fost încarcerați.
Foto: Arhivă/ Descriptiv




![[570x90px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/570x90pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)

![[270x300px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/270x300pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)





