Update, ora 09:23
Băiatul de 19 ani își înaintase de curând actele pentru a deveni polițist. Acesta își depusese dosarul la Școala de Agenți de Poliție „Vasile Lascăr” de la Câmpina.
Știrea inițială, ora 09:06 – „Aveai un vis de îndeplinit, ne-ai promis că vei ajunge cel mai bun, aveai toată viața înainte”

Familia, prietenii, apropiații, toți sunt împietriți de durere.
Tragedia a venit ca un trăsnet pentru toți cei care îl cunoșteau pe băiat. Toată lumea este în stare de șoc.
Pe pagina personală de Facebook a adolescentului, curg mesajele de condoleanțe.
„Condoleanțe fratele meu, ai fost si vei rămâne un prieten bun, nu te vom uita niciodată. Aveai un vis de îndeplinit, ne-ai promis că vei ajunge cel mai bun, aveai toată viața înainte. Puteai să-ți faci familia mândră …Dumnezeu să te aibă în pace, suflet bun!”
„Ai plecat prea devreme prieten drag , drum lin spre ceruri, condoleanțe familiei”
„Dumnezeu să te odihnească, ai fost un băiat minunat! Putere familiei, sincere condoleanțe!”
„Dumnezeu să-l ierte, nu pot să cred că este adevărat!!!”











![[270x300px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/270x300pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)
