New Profesional Consult 263×587

Doliu în Argeș! Familia care a pierit în tragicul accident din Veneția, condusă pe ultimul drum

Doliu în Argeș! Familia care a pierit în tragicul accident din Veneția, condusă pe ultimul drum

Durere fără margini astăzi, în Câmpulung.

930X122 MAIA
555×222 LA COCOS

Familia Ogrezeanu, care a pierit în groaznicul accident din Italia, a fost condusă de rudele și prietenii familiei pe ultimul drum.

Întreaga familie va fi îngropată în același loc de veci, împreună, așa cum obișnuiau să fie înainte de tragedie.

Cele patru sicrie cu trupurile neînsuflețite au fost depuse la Biserica Domnească din Câmpulung Muscel, unde a avut loc slujba de înmormântare.

Tot aici, cei patru vor fi înhumați în cimitirul din Câmpulung, de unde era originară Mihaela Ogrezeanu.

Trupul neînsuflețit al mezinei familiei, Aurora, care avea doar 8 ani, a fost așezat într-un mic sicriu alb, notează gandul.ro.

Doliu în Argeș! Familia care a pierit în tragicul accident din Veneția, condusă pe ultimul drum

Drept omagii, tinerii aflați la funeralii au purtat tricouri albe cu mesajul ,,Nu te vom uita niciodată!”

930x122px-mst EURO METAL
New Profesional Consult-555×222

Reamintim că cei patru membri ai familiei Ogrezeanu și-au pierdut viața în urma unui tragic accident petrecut la Veneția, în urmă cu mai bine de o săptămână.

Aceștia se aflau într-un autobuz plin cu turiști, care a căzut de pe o pasarelă și a luat foc, după ce șoferului i s-ar fi făcut rău și a pierdut controlul volanului.

Amănunte despre subiect puteți re (citi) în materialul publicației ePitești, AICI: – Tragedia care a înmărmurit lumea întreagă! Familia, doi părinți și doi copii, este din Argeș!

Sursă foto: gandul.ro

570×90 LA COCOS
263×587 grota rece