Kaia 930 x 120

experiența

Firmă gigant, angajări fulger: Salarii de până la 7.000 lei, fără studii sau experiență

Citiți și: Ce faci dacă nu ai luat BAC-ul? Job-uri plătite cu mii de lei pe lună

Compania Digi din România oferă salarii atrăgătoare care pot ajunge până la 7.000 de lei net pentru poziții care nu necesită experiență sau studii superioare.

Angajările se fac în principal pentru agenți de vânzări în Iași, cu salarii care încep de la 3.000 de lei și pot urca până la 7.000 de lei, în funcție de performanță și alte criterii.

Responsabilitățile principale ale acestor angajați includ:

– Vânzarea serviciilor de televiziune, internet și telefonie mobilă oferite de DIGI RCS&RDS.

– Promovarea activă a serviciilor companiei către potențialii clienți.

– Deplasări pentru a încheia contracte și a atrage noi clienți.

Angajații beneficiază de contracte individuale de muncă și un program de lucru de opt ore pe zi.

Compania cere ca aplicanții  să aibă studii medii absolvite, iar experiența în vânzări este un avantaj.

Experiența nu e o condiție obligatorie.

Această ofertă este o oportunitate atractivă pentru cei aflați la început de carieră, oferindu-le șansa de a câștiga un salariu peste media națională fără a avea nevoie de studii superioare sau experiență anterioară în domeniu.

Sursa: Româniatv.net

Puteți comenta acest articol pe pagina de Facebook, AICI

555×222  MAIA
eurial 570×90