New Profesional Consult 930 x 122

angajări

Firmă renumită în Pitești, angajări în masă: Se oferă sporuri, tichete, prime și salarii bune

Citiți și: Oportunitate de carieră! Penitenciarul Mioveni angajează

Subansamble Auto S.A., o companie de renume în industria auto din Pitești, specializată în producția de repere auto de înaltă calitate, angajează Operatori Producție pentru extinderea capacității de producție.

Dacă ești o persoană dinamică, motivată și îți dorești să faci parte dintr-o echipă profesionistă, aceasta este oportunitatea perfectă pentru tine!

Citiți și: Carieră în Ministerul de Interne! Posturi scoase la concurs în Argeș

Poziții Disponibile:

Operatori Producție – 10 Posturi

Responsabilități:

– Operarea mașinilor și echipamentelor de producție în conformitate cu procedurile de lucru;

– Monitorizarea constantă a procesului de producție și intervenția în cazul apariției unor neconformități;

– Asigurarea calității produselor conform standardelor companiei;

– Respectarea normelor de siguranță și protecție a muncii;

– Raportarea activităților zilnice și a eventualelor probleme tehnice către superiori.

Candidatul ideal:

– Nu este necesară experiența anterioară – Se oferă instruire și calificare la locul de muncă;

– Seriozitate, atenție la detalii și capacitate de lucru în echipă;

– Disponibilitate pentru lucrul în schimburi (3 schimburi);

– Motivație și dorință de a învăța și de a evolua într-un mediu industrial modern.

Beneficii

 – Salariu de bază competitiv, la care se adaugă spor de vechime;

 – Tichete de masă oferite pentru fiecare zi lucrată;

 – Prime de vacanță, Crăciun și Paște, ca recompensă pentru efortul și dedicarea ta;

 – Plata orelor de noapte cu un spor de 25%, pentru munca în schimburile de noapte;

 – Plata dublă pentru orele suplimentare, plus bonusuri suplimentare pentru munca în afara programului normal;

 – Program de lucru de 8 ore/zi, în 3 schimburi de lucru, oferind flexibilitate și organizare optimă;

 – Concediu anual de până la 27 zile, în funcție de vechimea în companie, pentru a te bucura de timpul liber cu familia și prietenii;

 – Prima de 8 Martie și o zi liberă specială pentru salariate, ca semn de recunoaștere și respect;

– Oportunitatea de a te dezvolta profesional prin instruire și calificare la locul de muncă, chiar dacă nu ai experiență anterioară în domeniu.

Subansamble Auto este o companie cu o vastă experiență în producția de componente auto, oferind soluții de înaltă performanță pentru industria auto.

,,Cu o echipă dedicată și tehnologie de ultimă generație, ne mândrim cu calitatea și durabilitatea produselor noastre, oferind soluții personalizate pentru clienții noștri din întreaga lume.”

Dacă dorești să te alături echipei, trimite CV-ul tău la adresa resurse.umane@gic.ro sau depune-l personal la sediul din Pitești, Str. G. Coșbuc, nr. 59.

Pentru mai multe informații, poți contacta reprezentanții companiei la numărul de telefon: 0248/282200.

Puteți adăuga comentarii la acest articol pe pagina de Facebook, AICI.

Kaia 555×222
eurial 570×90