hevy 263x587px

Gentea, despre Stadionul Nicolae Dobrin: ,,Gata! Așteptarea a luat sfârșit!”

Gentea, despre Stadionul Nicolae Dobrin: ,,Gata! Așteptarea a luat sfârșit!”

Cristian Gentea, primarul municipiului Pitești a adus, pe pagina sa de Facebook, o veste așteptată cu sufletul la gură de piteșteni.

[930x122px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti
https://hevy.ro/ 555x222px

Compania Națională de Investiții a dat ordinul de începere a lucrărilor de proiectare și execuție la Stadionul „Nicolae Dobrin”.

Urmează ca vineri să fie depusă documentația pentru emiterea certificatului de urbanism pentru proiectul așteptat de aproape patru ani, precizează primarul.

Iată mesajul edilului:

,,Gata!! Așteptarea a luat sfârșit!

Compania Națională de Investiții a dat ordinul de începere a lucrărilor de proiectare și execuție la Stadionul „Nicolae Dobrin”!!

Gentea, despre Stadionul Nicolae Dobrin: ,,Gata! Așteptarea a luat sfârșit!”

Vineri dimineață va fi depusă documentația pentru emiterea certificatului de urbanism.

Eurial 930 x 122 eurial
Posada Curtea de Arges 555×222

Ne-am dorit enorm acest proiect, îl așteptăm de aproape patru ani și, iată, curând vom vedea utilajele în șantier, la lucru!”, este mesajul edilului.

Puteți adăuga comentarii la acest articol pe pagina de Facebook, AICI.

Foto: Descriptiv

[570x90px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti
263 x 587 eurial