Impact între un TIR și un autoturism lângă Pitești
Update ora 12.02
Paramedicii SMURD au preluat și transportat la spital bărbatul de 58 de ani, care acuza dureri toracice, potrivit ISU Argeș.
Știre inițială ora 12.22
Un accident rutier s-a produs în urmă cu puțin timp, în Mărăcineni.
În coliziune sunt implicate un TIR și un autoturism, potrivit primelor informații de la fața locului.

Incidentul s-ar fi petrecut în zona magazinului ,,La doi pași”, pe sensul Mioveni-Pitești.
La fața locului se deplasează echipajele de intervenție pentru gestionarea situației.
În aceste momente, paramedicii sosiți la locul intervenției au preluat un bărbat, care primește îngrijiri medicale, precizează Inspectoratul pentru Situații de Urgență Argeș.
Impact între un TIR și un autoturism lângă Pitești
- Accident în centrul Piteștiului: impact pe Bulevardul Republicii, lângă BRD
- Accident mortal la Câmpulung. Poliția Argeș: Șoferul de 83 de ani al microbuzului este în stare gravă. Cum s-a produs tragedia în care a murit Constantin Covaciu de la Dinamo
- Constantin Covaciu a murit în accidentul de la Câmpulung. Dinamo: Șoferul ar fi făcut infarct la volan
În aceste momente, traficul este complet blocat.
Foto: ISU Argeș


![[930x122px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/IMG_1001.jpeg)


![[570x90px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/IMG_1005.jpeg)







