Primăria Piteşti a ales artiştii care vor concerta la ediția din acest an a Simfoniei Lalelelor, eveniment care va avea loc în weekend-ul 22-24 aprilie.
Astfel, vor susține concerte trupa Holograf şi Lidia Buble. În deschidere vor concerta formaţii locale.
Spectacolul este programat pentru sâmbătă, 23 aprilie, de la ora 19, în „Piaţa Primăriei”.












