Un tânăr piteștean în vârstă de 23 de ani a fost încarcerat în urmă cu două zile. Asta după ce pe numele lui a fost emis, de către Judecătoria Pitești, un mandat de executare a pedepsei cu închisoarea.
Tânărul a primit doi ani de închisoare pentru șantaj.
În vara anului trecut, piteșteanul a obligat doi tineri să își amaneteze telefoanele și le-a luat banii obținuți.
Mai multe amănunte despre subiect, AICI.













