Pitești: Bărbat de 45 de ani în stare deosebit de gravă, transportat de urgență la București.

Din primele informații este vorba de un bărbat în vârstă de 45 de ani care a fost internat la secția ATI a Spitalului Județean de Urgență Pitești.
Bărbatul a fost transportat de urgență cu un elicopter SMURD de la Unitatea de Urgență din Pitești către Institutul Național de Boli Infecțioase „Prof. Dr. Matei Balș”.

Știre în curs de actualizare




![[570x90px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/570x90pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)






