263×587.jpg La COCOS

Pitești: Bărbat găsit mort în propria casă de pompieri

Astăzi, în jurul prânzului, un apel la 112 solicita intervenția pompierilor pentru deblocarea unei uși, la un apartament situat la etajul 1 al unui bloc din strada Mr. Gheorghe Șonțu, din municipiului Pitești.

Persoana care locuia în apartamentul respectiv nu a mai fost văzută și nu a mai răspuns apropiaților de o perioadă bună de timp.

930×122 https://hevy.ro/
555*222 supernova

La fața locului s-au deplasat pompierii de la Detașamentul Pitești și o ambulanță SMURD. Militarii au pătruns în locuință cu ajutorul unei scări, prin forțarea geamului de la dormitor.

Din păcate, în interiorul locuinței, salvatorii au găsit un bărbat în vârstă de 59 de ani cu rigiditate cadaverică.

Deocamdată nu se cunosc informații despre cauza decesului.

Sursă foto: ISU Argeș

570×90 LA COCOS
imm 263×587