Update: Pitești: Copil pe bicicletă, lovit de o mașină! A ajuns la spital
Băiatul are în jur de 13-14 ani. Ar fi fost lovit ușor de mașină, s-a dezechilibrat în timp ce se afla pe bicicletă și a căzut.
Din fericire, purta cască de protecție.
Însă, pentru că acuza dureri mari la un umăr, a fost dus la Spitalul de Pediatrie pentru investigații suplimentare.
Știrea inițială: Pitești: Puști pe bicicletă, lovit de o mașină!
Un accident rutier s-a produs în urmă cu puțin timp pe raza municipiului Pitești, pe strada Mihai Eminescu, lângă piața Ceair.
Potrivit primelor informații, un biciclist a fost lovit de o mașină.

Victima este un adolescent.
În jurul băiatul s-au strâns mai mulți trecători.

La fața locului au intervenit polițiștii, dar și un echipaj SMURD.






![[236x587px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/263x587pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)




