New Profesional Consult 930 x 122

fotbal-player

CS Mioveni a jucat la Reșița. Află rezultatul!

CS Mioveni a jucat astăzi partida cu numărul 8 din actualul sezon al seriei a doua din Liga II la fotbal.

Argeșenii au întâlnit în deplasare pe Metalul Reșița. Scorul a fost deschis de gazde, prin golul lui Enciu din minutul 27. Elevii lui Ion Moldovan au egalat repede, un minut mai târziu, grație reușitei lui Năstăsie. Metalul a câștigat partida cu 2-1 prin golul marcat de Plecanciuc în minutul 70.

În următoarea etapă, programată pe 2 noiembrie, CS Mioveni va juca pe teren propriu cu ASA Târgu Mureș.

[555x222px]KV_WinterSale_epitesti