FC Argeș este în doliu. Potrivit unui anunț făcut pe pagina de socializare a clubului, mama antrenorului principal al echipei FC Argeș, Emil Săndoi, a murit.
”Clubul FC Argeș este alături de antrenorul echipei noastre, Emil Săndoi, în aceste momente grele prilejuite de decesul mamei sale, Oprica Săndoi.
Sincere condoleanțe familiei și multă putere pentru a merge mai departe! Dumnezeu s-o odihnească în pace!”, se arată pe fotbalclubarges.ro.
Mama antrenorului Emil Săndoi ar fi împlinit astăzi 86 de ani.











