930X122 MAIA

fc arges

S-A ÎNCHEIAT FC ARGEȘ – RIPENSIA TIMIȘOARA. IATĂ REZULTATUL!

S-a încheiat FC Argeș – Ripensia Timișoara. Iată rezultatul! Pe stadionul „Nicolae Dobrin” din Pitești s-a terminat în urmă cu puțin timp partida FC Argeș – Ripensia Timișoara, contând pentru etapa cu numărul 25 a Ligii a II-a de fotbal.

Citiți și: Ce spun suporterii FC Argeș despre evenimentele grave de la finalul meciului cu Rapid

Meciul a fost câștigat de echipa din Trivale cu scorul sw 2-1 (2-0). Primul gol al meciului a fost marcat de Raul Costin în minutul 31. A urmat un nou gol al alb-violeților, în minutul 33 al meciului marcând Buhăescu.

Al treilea gol al partidei a fost înscris de oaspeți în minutul 64. Întreaga evoluție a meciului, AICI(Foto: Arhivă)

Citiți și: Președinte nou la FC Argeș! Cine vine

SMART KIDS 555×222