Eurial 263×587

DEZMĂȚ AUTO PE „SFÂNTA VINERI”! VEZI GALERIE FOTO!

Regulile de circulație rutieră sunt în Pitești pur și simplu facultative. O mai spunem o dată.

Nu contează dacă îți parchezi mașina alandala. Serviciul de „ecarisaj” auto este suspendat de o bună bucată de vreme, iar Poliția Locală dă neputincioasă și indiferentă din umeri.

[930x122px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti
Eurial 555 x222

Fotografiile pe care vi le prezentăm astăzi au fost făcute în zona străzii „Sfânta Vineri”, la baza scărilor care duc spre pasajul pietonal subteran de la „Magnolia”. „Dezmăț” total: autoturismele stau parcate chiar în vecinătatea semnului care arată că parcarea e interzisă, iar câteva au ajuns să blocheze o bandă de mers de pe stradă.

New Profesional Consult 570×90
Eurial 263×587