Pitești: Veste pentru șoferi și pietoni. Semaforul din dreptul blocului L5 din zona Nord a Piteștiului, de pe bulevardul Nicolae Bălcescu, a fost pus din nou în funcțiune.
Administrația Domeniului Public (ADP) informează că începând de astăzi, 4 august 2017, de la ora 14, acesta funcționează în regim normal de semafor cu buton pentru pietoni.
Miercuri, 2 august, semaforul intrase în lucrări de reparații, devenind nefuncțional.













