263×587.jpg La COCOS

Trei ofițeri ai DGA, recompensați astăzi!

Trei ofițeri ai DGA, recompensați astăzi!

Trei ofițeri ai Direcției Generală Anticorupție au fost astăzi recompensați, cu ocazia Zilei Ministerului Afacerilor Interne.

[930x122px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti
fngcimm BANNER_IULIE 555×222

Astfel, au fost acordate Embleme de onoare și Placheta de onoare pentru cei trei ofițeri din cadrul Direcției Generale Anticorupție.

Cei trei angajați MAI care au primit distincții s-au remarcat în ultimul an pentru activitatea desfășurată.

,,Trei ofițeri din cadrul DGA, recompensați pentru activitatea desfășurată, cu prilejul Zilei Ministerului Afacerilor Interne.

Trei ofițeri ai DGA, recompensați astăzi!

În contextul sărbătoririi Zilei Ministerului Afacerilor Interne, domnul Marian-Cătălin PREDOIU, Viceprim-ministru, Ministrul Afacerilor Interne, a recompensat cu distincții angajați MAI care s-au remarcat în ultimul an pentru activitatea desfășurată.

930X122 MAIA
Eurial 555 x222

Cu prilejul ceremoniei, care a avut loc astăzi, 17.07.2023, la sediul MAI, au fost acordate Embleme de onoare și Placheta de onoare pentru trei ofițeri din cadrul Direcției Generale Anticorupție.

Astfel, comisarului-șef de poliție MÎRZACU Marius, șeful Serviciului Anticorupție Argeș, i-a fost acordată Placheta de onoare a MAI.

De asemenea, pentru rezultatele obținute, comisar-șef de poliție DRĂGOI Cătălin și subcomisar de poliție ȘTEFĂNOIU Sorina, ambii din cadrul DGA, au primit Emblema de onoare a MAI.”, se arată în comunicat.

570x90px https://hevy.ro/
[236x587px]TârgDeJucării_epitesti