Motocicletă spulberată la intrarea pe Autostradă – o victimă la spital
Un accident rutier s-a produs, în urmă cu puțin timp, la intrarea pe autostrada Curtea de Argeș–Sibiu, implicând o motocicletă și un autoturism.
Impactul a necesitat intervenția pompierilor, a echipajelor medicale de salvare și a poliției.
O victimă a fost preluată de către echipajul SMURD pentru îngrijiri medicale și transport la spital.
La fața locului au fost asigurate măsuri specifice de prevenire a incendiilor și de securizare a zonei.
Traficul a fost îngreunat temporar în zona producerii accidentului, pentru a permite intervenția echipelor și efectuarea cercetărilor.
Polițiștii urmează să stabilească împrejurările exacte în care s-a produs evenimentul rutier.
Sursa video: Ziarul Actualitatea Argeșeană Facebook








![[270x300px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/270x300pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)




