263×587 grota rece

PARLAMENTARI, DIRECTORI ȘI PRIMARI SE ADUNĂ ÎN MIOVENI

În această săptămână va avea loc o nouă ședință a Colegiului Prefectural Argeș.

De această dată reprezentanții autorităților județene vor ieși din Pitești și vor organiza ședința în orașul Mioveni. Întâlnirea se va desfășura joi, 17 iulie, cu începere de la ora 11, în incinta Centrului Cultural. Conducerea Comisariatului Județean al Gărzii de Mediu urmează să prezinte un raport pentru primul semestru al anului. De asemenea, va veni cu noutăți și conducerea Direcției pentru Sport și Tineret.

930×122 LA COCOS
fngcimm BANNER_IULIE 555×222

La ședința Colegiului Prefectural, pe lângă primarii localităților din Argeș și directorii serviciilor guvernamentale deconcentrate sunt așteptați să participe și parlamentarii județului.

 

New Profesional Consult 570×90
hevy 263x587px