Caz șocant în județul Argeș. În această dimineață o mamă și-a omorât copilul în vârstă de numai patru ani.
Din primele informații, se pare că mama, tânără, are probleme psihice și că i-ar fi tăiat gâtul micuțului cu un cuțit. Tragedia a avut loc în mediul rural, în comuna Poienarii de Muscel.
Anchetatorii se află la această oră la locul crimei, urmând să stabilească exact cum s-a produs oribila faptă. Femeia a fost reținută de Poliție.




![[570x90px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/570x90pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)



![[270x300px]TârgDeJucării_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2024/04/270x300pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)



