263×587 MAIA

SCANDAL ÎN CLUBUL EPIQUE. CE S-A ÎNTÂMPLAT CU DOSARUL

Scandal în clubul Epique. Ce s-a întâmplat cu dosarul. Poliţiştii Biroului Investigaţii Criminale au continuat cercetările în dosarul penal întocmit pe numele a patru piteșteni sub acuzațiile de tulburare a ordinii şi liniştii publice, distrugere şi lovire sau alte violenţe.

Potrivit Biroului de Presă al Poliției Argeș, bărbaţii sunt bănuiţi că în luna octombrie a anului 2016 ar fi provocat scandal în incinta unui club (Epique, din Pitești), ar fi agresat fizic mai multe persoane aflate în club şi ar fi produs distrugeri. Amănunte despre acest caz, AICI.

930X122 MAIA
555×222 LA COCOS

Biroul de Presă al Poliției argeșene a anunțat astăzi că dosarul a fost înaintat Parchetului de pe lângă Judecătoria Piteşti, cu propunere de trimitere în judecată. (Foto: Arhivă)

New Profesional Consult 570×90
263×587 MAIA