263×587.jpg La COCOS

PAPARAZZI! PENDIUC, DE LA PRIMĂRIE LA BANCOMAT!

Tudor Pendiuc este foarte mulțumit. Sub conducerea sa, PSD, alături de UNPR și PC, a obținut în Argeș un rezultat electoral peste media națională a Alianței.

Șampania s-a băut aseară, când pesedimea a sărbătorit victoria. Pendiuc a revenit în această dimineață la Primărie, după lunga duminică politică de ieri. În cursul dimineții a ieșit, însă, din birou pentru a se „alimenta” cu niscaiva bănuți, după cum puteți vedea în fotografiile făcute de ePitești. Edilul a apelat, ca de obicei, la bancomatul BRD de peste drum de Primărie. Sub privirile curioase ale unor doamne, Tudor Pendiuc a scos bani din bancomat, după care a revenit în clădirea Primăriei.

Eurial 930 x 122 eurial
555×222 grota rece

Un articol similar puteți citi sau reciti aici: http://epitesti.ro/monden/monden-monden/paparazzi-pendiuc-si-zidaru-impreuna-si-la-scos-lovele-vezi-galerie-foto/

New Profesional Consult 570×90
[236x587px]TârgDeJucării_epitesti