Schimbare în trafic în Pitești. Administrația Domeniului Public (ADP) informează scoaterea temporară din funcțiune a unui semafor din zona Nord a Piteștiului, de pe bulevardul Nicolae Bălcescu.
„Pentru executarea unor lucrări de reparații, începand din data de 2 august 2017, semaforul din dreptul blocului L5 – zona Nord – nu va funcționa. Ne cerem scuze pentru disconfortul creat.”, anunță Administrația Domeniului Public.
ADP nu precizează, însă, cât timp vor dura lucrările de reparații și când va fi repus în funcțiune semaforul. (Foto: descriptiv)











