263 x 587 eurial

SE DESCHIDE TÂRG ÎN CENTRUL PITEȘTIULUI

Se deschide târg în centrul Piteștiului. Municipalitatea anunță că în perioada 12 – 19 august 2019 va fi organizat Târgul de Sfânta Maria.

Târgul va avea loc în Piața ”Vasile Milea” și pe Platoul Fortuna, potrivit sursei citate.

[930x122px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti
fngcimm BANNER_IULIE 555×222

”Vor fi prezenți producători autohtoni care vor comercializa fructe, legume, produse din carne și lactate, miere, dulcețuri.

Se vor comercializa și produse artizanale, împletituri, tablouri, diverse tipuri de manufacturi. De asemenea, două terase de alimentație publică vor fi prezente în cadrul târgului”, transmite municipalitatea. (Foto: arhivă)

[570x90px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti
Eurial 263×587