Ultima oră! Schimbare pe bulevardul Bălcescu. Administrația Domeniului Public (ADP) Pitești a făcut în urmă cu puțin timp un anunț important pentru șoferi și pietoni.
”Începând din data de 19 septembrie 2017 a fost pus în funcțiune (în primă fază pe culoarea galben intermitent) semaforul de pe bulevardul Nicolae Balcescu din zona Argintex.
În perioada imediat următoare se vor efectua teste pentru identificarea celor mai buni timpi de funcționare a semaforului, pentru desfășurarea traficului auto și pietonal în cele mai bune condiții.”, transmite ADP Pitești. (Foto: descriptiv)


![[930x122px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/930x122pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)

![[570x90px]Campanie-vânzări-Ursuleți_epitesti](https://epitesti.ro/wp-content/uploads/2025/10/570x90pxKVGeneral_epitesti-1.jpg)





