Donaris 930 x 122

angajare

Anunț de angajare! Ce se caută, ce se oferă

Citiți și: Anunț oficial: Primăria Pitești angajează!

S.C. Laguna Technology SRL cu sediul în bulevardul I.C. Brătianu, nr. 52 – 54 din Pitești, județul Argeș – angajează!

Citiți și: O companie importantă angajează! Salariu motivant, bonusuri și beneficii

Candidatul ideal

Suntem în căutarea unui dispecer de transport Internațional de mărfuri cu experiență relevantă în transportul rutier internațional.

Este esențial ca viitorul nostru coleg să fie bine informat despre legislația curentă în domeniu și să aibă competențe solide de comunicare și negociere.

Cerințe:

– Experiență în transportul rutier internațional de marfă;

– Abilități excelente de comunicare și negociere;

– Capacitate de a lucra în echipă și de a interacționa eficient cu clienții și colaboratorii;

– Rezistență la stres, seriozitate și o atitudine proactivă;

– Cunoștințe avansate de limba engleză;

– Disponibilitate pentru tura de noapte;

– Abilități de operare PC și adaptabilitate la inovațiile tehnologice.

Descrierea jobului:

– Negocierea și organizarea serviciilor de transport prin accesarea burselor de transport și utilizarea aplicațiilor specifice;

– Monitorizarea încărcăturilor și asigurarea unei comunicări eficiente pentru respectarea traseelor și termenelor de livrare;

– Menținerea unui nivel înalt de serviciu pentru clienți, respectând confidențialitatea conform regulamentului intern al companiei.

Oferta:

– Pachet salarial motivant;

– Oportunități ample de dezvoltare profesională.

Pentru mai multe informații și pentru a aplica, vă rugăm să contactați numărul de telefon 0756 681 865 sau să trimiteți CV-ul la adresa de email j.simona@laguna-technology.ro.

Așteptăm cu interes aplicațiile dvs. și sperăm să vă alăturați echipei noastre dinamice!

[555x222px]Joia-_pentru-copii_epitesti

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Comentariiile care conțin cuvinte injurioase/jignitoare și/sau acuzații, nu vor fi publicate pe site. Mai mult decât atât, cei care încalcă aceste reguli minime, vor fi blocați pe site și nu vor mai putea accesa publicația online ePitești.ro. Vă mulțumim pentru înțelegere!

New Profesional Consult 570×90